Tovább romlik a járványügyi helyzet; Újjászervezték a KHÖT-öt; Közös fejlesztés – a jobb egészségügyi ellátás érdekében

A Kárpáti Igaz Szó csütörtöki számából ajánljuk:

TOVÁBB ROMLIK A JÁRVÁNYÜGYI HELYZET – Megszigorodtak a határátlépés feltételei is.

ÚJJÁSZERVEZTÉK A KHÖT-ÖT – Közös platform a magyar önkormányzatok érdekképviseletéért.

A TUDOMÁNY ÉS A HIT KIEGÉSZÍTI EGYMÁST – A Görögkatolikus Főiskolai Lelkészség a minap szervezte meg az Ortutay Elemér VII. Keresztény Tudományos Diákköri Konferenciát Beregszászban.

KÖZÖS FEJLESZTÉS – A JOBB EGÉSZSÉGÜGYI ELLÁTÁS ÉRDEKÉBEN – A Nagy építkezés program keretében állami finanszírozással lassan végéhez közeledik a beregszászi kórház „A” szárnyának építése.

EGY ÉVE NEM KÖZLEKEDIK VONAT CSAP ÉS ZÁHONY KÖZÖTT – Minimális az esélye annak, hogy belátható időn belül visszaállítsák a két ország közti vasuti közlekedést.

A MÉHÉSZEK ÉLETE SEM ÉDES – Az ágazat akár sikertörténet is lehetne.

TÁV-, ILLETVE OTTHONRÓL VÉGZETT MUNKA – Lehetőség vagy kötelesség?

MEGGYALÁZTÁK ZELENSZKIJ ELNÖKI HIVATALÁT – Politikai üzenet volt vagy valami más? – A Szternenko-ügy, és ami mögötte van.

LECKE – Magyar Tímea publicisztikája.

SOKAN NYÚLKÁLNAK A ZSEBÜNKBEN – Horváth Sándor véleményírása

SZAKEMBER: A VILÁGJÁRVÁNYT CSAKIS A VÉDŐOLTÁSOKKAL LEHET MEGFÉKEZNI – Előző heti KISZó-kérdésünk elemzése.

VASZIL SZKRIP: A MUTÁNS VÍRUS JÓVAL AGRESSZÍVEBB – A Covid már a fiatalokat sem kíméli.

„A BÚS, KOMOR GONDOLATOKAT ÉS SZÍNEKET SZÁMŰZÖM…” – Kulcslyuk rovatunk vendége Nigriny Edit ungvári grafikus, festőművész, dekoratőr.

AZ ÖRÖKIFJÚ HAGYOMÁNYŐRZŐ – Margit néni szerencsésnek érzi magát.

A 4. ÉS 9. OSZTÁLYOSOKAT FELMENTIK A ZÁRÓVIZSGA ALÓL – A rendeletet a koronavírus-járvány terjedése révén kialakult helyzet miatt fogadták el.

AZ ALMATERMÉSŰ GYÜMÖLCSFÁK METSZÉSE – A központi tengely (sudár) vastagsága nem haladhatja meg a törzsvastagság 2/3-át.

AZ EGYKORI VISKI VADÁSZEGYESÜLET UTOLSÓ ELNÖKE – A viski Stók Lajos érdekes és izgalmas emlékeket oszt meg az olvasókkal.

A SZÜLŐFÖLDJE SZÍNMŰVÉSZE SZERETNE LENNI – Heczel Jázmint már többször láthatták a színpadon.

HALÁLOS CSEMPÉSZET – KI ÖLTE MEG AZ ŐRNAGYOT? – Mikor szolgáltatnak igazságot a Berezenszkij-ügyben?

MINAJI EDZŐKÉRDÉS: KOPOLOVEC KOBIN PÁRTJÁN – Mihajlo Kopolovec a klub vezetőivel is egyeztetett.

JURIJ SELEVICKIJ – A TÁJ SZERELMESE – A beregszászi külképviseleten megnyílt a Munkácson élő Jurij Selevickij tárlata.

CSALÁDI 7️⃣ NÉZŐ mellékletünkben a legnézettebb TV📺 csatornák műsorkínálata mellett humor😂, bulvár🤳, recept🥘, teszt📝, életmód🤸‍♂️ és agymozgató keresztrejtvény🗒️, horoszkóp♏. Lapunk megrendelhető bármely postahivatalban🏤, online a www.ukrposhta.ua🖱️ oldalon, de az újságstandokon is kapható.

Forrás:
KISZó

Post Author: KISZó