Agyonverte ismerősét egy férfi Beregszászban

A minap a sűrgősségi mentőszolgálat egyik munkatársa tett bejelentést a rendőrségen, miszerint a városban, egy útszéli bokorban emberi holttestre bukkant. 

A hatóságok azonnal a helyszínre vonultak, s az előzetes vizsgálatok alapján arra a következtetésre jutottak, hogy az idős ember gyilkosság áldozata lett. Ezt követően azonnal hozzáláttak a tettes felkutatásához.

A nyomok az áldozat egyik ismerőséhez vezettek, akinek lakásán rátaláltak arra az eszközre, mellyel az idős férfit vélhetően agyonverték. A nyomozók továbbá elkobozták a férfi ruházatát is, melyet a bűncselekmény estéjén viselt. A laboratóriumi vizsgálatok kimatatták, hogy a  feltételezett elkövető és az áldozat vére is rajta volt.

A 64 éves férfi beismerte tettét. Vallatásakor elárulta, hogy italoztak a 73 éves helyi lakossal, majd veszekedés alakult ki közöttük és egy tompa tárggyal agyonverte vendégét. Ezek után a holttestet kivonszolta a házból és egy útszéli bokorban rejtette el.

Az elkövetőt előzetes letartóztatásba helyezték, amennyiben a bíróság bűnösnek találja, tettéért akár 25 évig tartó börtönbüntetésre is ítélhetik.

Forrás:
KISZó
Folyamatosan frissülő háborús hírfolyamunkat ITT találja.

Post Author: KISZó