Lopás és rablás után kábítószerkereskedelem a vád

A rahói férfit korábban lopásért és rablásért ítélték el, most azonban kábítószer-kereskedelem vádjával is szembenéz. A Técsői Kerületi Ügyészség rahói osztálya ugyanis vádat emelt ellene kábítószer illegális megszerzése, tárolása és értékesítése miatt.

A nyomozás során a hatóságok bizonyítékokat találtak arra, hogy a 34 éves férfi idén február és március hónapokban kannabisz kereskedelmével foglalkozott. A rendelkezésre álló információk szerint az ügyfelekkel előre egyeztetett összegekért adta el a drogcsomagokat, mivel hivatalos munkahellyel nem rendelkezik.

A vádlott jelenleg őrizetben van, és az ügyét a Rahói Kerületi Bíróság tárgyalja. A törvény által előírt büntetés tíz évig terjedő szabadságvesztés, melyet vagyonelkobzással is kiegészíthetnek.

Forrás:
KISZó
Folyamatosan frissülő háborús hírfolyamunkat ITT találja.

Post Author: KISZó