Megnevezték a parlament leglógósabb pártjait

Az Ukrán Választók Bizottsága elemezte a Legfelső Tanács frakcióinak a plenáris üléseken való részvételi mutatóit – tájékoztat a transkarpatia.net.

2020-ban a Za Majbutnye képviselőcsoport tagjai jelentek meg a parlamentben a legkevesebbszer. A párt átlagosan 46 százalékos részvételi arányt tudott felmutatni.

Szintén alacsony az Ellenzéki Platform – Az életért népképviselőinek megjelenése. Itt 53 százalékot mértek. A harmadik leglógósabb a Batykivscsina. Tagjai 56 százalékban jelennek meg az üléseken.

A Holosz és a Dovira frakciók képviselői magasabb eredményt értek el. Előbbinél 67, utóbbi esetében 68 százalékos a részvétel.

A legaktívabb munkába járók az Európai Szolidaritás (71 %) és a Nép Szolgája (72%) frakciók tagjai voltak.

 

Forrás:
KISZó

Segítse Ön is a Kárpáti Igaz Szó munkáját!

Segítse Ön is a Kárpáti Igaz Szó munkáját!
Folyamatosan frissülő háborús hírfolyamunkat ITT találja.

Post Author: KISZó