Eltűnt személyek felkutatását segítő központ nyílt Kárpátalján

Azok az állampolgárok, akik hozzátartozója ideiglenesen megszállt területen vagy háborús övezetben tűnt el, a rendőrséghez fordulhatnak segítségért.

„A rendőrök segítenek a polgároknak tájékozódni az eltűnt személyek felkutatásának eljárásáról és menetéről, elmagyarázzák, hogyan kell bejelentést tenni szeretteik eltűnése ügyében, és tanácsot adnak az eltűnt személy felkutatásának folyamatáról is” – közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kárpátaljai kirendeltsége.

A központtal a következő telefonszámokon lehet kapcsolatba lépni: +380-67-005-33-55 vagy +380-66-452-25-23 , de kedden és csütörtökön 10:00 és 12:00 óra között személyesen is felkereshető az alábbi címen: Ungvár, Narodna tér 4, 1. emelet, 134-es ajtó.

Több mint 50 ezer embert tartanak nyilván eltűntként

Forrás:
KISZó

Segítse Ön is a Kárpáti Igaz Szó munkáját!

Segítse Ön is a Kárpáti Igaz Szó munkáját!
Folyamatosan frissülő háborús hírfolyamunkat ITT találja.

Post Author: KISZó