Nyakon lőtte szomszédját a dühös férfi: őrizetbe vették

Május 25-én tett bejelentést a rendőrségen egy zaklatott munkácsi asszony, aki arról számolt be, hogy a szomszéd rálőtt a  férjére.

A kiérkező rendőrök őrizetbe vették a lövöldözőt. Kiderült, hogy a két férfi között kerítésépítés miatt alakult ki nézeteltérés. A támadó, hirtelen felindultságában elővette hátizsákjából a gumilövedékes pisztolyát, és nyakon lőtte a sértettet, akit kórházba kellett szállítani. A 42 éves férfi rendelkezett fegyvertartási engedéllyel.

A gyanúsítottat előzetes letartóztatásba helyezték és büntetőeljárást kezdeményeztek ellene. Fegyverrel elkövetett garázdaság büntette miatt állítják bíróság elé. Amennyiben ítélet születik ügyében, akár 3-tól 7 évig terjedő szabadságvesztésre is számíthat.

Az eset részleteinek feltárása érdekében nyomozás indult, tájékoztatott a megyei rendőrség sajtóosztálya.

Ez is érdekelheti:

Felesége jelentette fel az őrjöngő perecsenyi férfit

Forrás:

Post Author: KISZó