Arab fiatalok balhéztak Ungváron – videó is készült róla

A Karpatszka Szics nevű radikális szervezet feltöltött egy videót internetes csatornáira, melyen hangoskodó, ordibáló és fenyegetőző arab fiatalok láthatók az egyik ungvári éjszakai szórakozóhely közelében.

A képsorok gyorsan terjednek a világhálón, nagyon sokan osztották meg már eddig is, s kommentekből sincs hiány. A véleménynyilvánítók gyakorlatilag kivétel nélkül azt hangsúlyozzák, hogy ideje volna már móresre tanítani az elszemtelenedő arab fiatalokat.

Szerintük sokat megengednek maguknak, ha így folytatódik, hamarosan a tősgyökeres ungváriak nyakára nőnek, hipp-hopp és már mecsetet is építenek maguknak.

Magán a videón az látszik, hogy egy vérző fejű fiatal srác autóval szeretne elhajtani a központi buszpályaudvar közelében található Eila éjszakai szórakozóhely mellől, de a felvételt készítő ebben megakadályozta őt. Társai kérésére kiszállt az autóból, majd ordítozni kezdett, trágárságokat vágott a videózó fejéhez, s az utcán rohangálva azt kiabálja: minden lányt megkap a városban (persze ennél sokkal alpáribb stílusban!).

Később a rendőrök is megjelennek, de közben még több arab fiatal gyűlik össze, akik hangos szócsatát vívnak a filmezővel, akivel legszívesebben ölre mennének, azt ordítva az arcába, hogy kisgyerekként viselkedik és ha valóban férfi volna, akkor a konfliktusukat másként intéznék. Ő a maga részéről azzal replikázik, hogy az arabok nagyon elszemtelenedtek, ittasan autókáznak, drogokat fogyasztanak, erőszakosan viselkednek a helyi lányokkal, terrorizálják a többieket.

Tény, Ungváron egyre több a távoli arab világból érkező fiatal, akik zöme itt folytat egyetemi tanulmányokat. Azt, hogy jól érzik magukat a kárpátaljai székvárosban, mi sem bizonyítja jobban, hogy sokan tanulmányaik végeztével is maradnak. Egyre több arab utcai falatozó nyílik a városban, s egyre gyakrabban tűnnek fel az éjszakai lokálokban. Jellemzően csapatba verődve járják az éjszakai Ungvárt. Egyik kedvenc helyük a már említett Eila Disco, ahol az ominózus eset is történt. Közülük sokan a közelben lévő Zakarpattya szállóban élnek, s számuk egyre csak nő.

Az ominózus videó itt tekinthető meg:

Forrás:
KISZó

Segítse Ön is a Kárpáti Igaz Szó munkáját!

Segítse Ön is a Kárpáti Igaz Szó munkáját!
Folyamatosan frissülő háborús hírfolyamunkat ITT találja.

Post Author: KISZó